Titles you rated
The AttorneyRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0