Titles you rated
Twst - Things We Said TodayRated ★ 1.0- To find my lifeRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5- Anti Late-Night Snack ClubRated ★ 3.0
- Just Another DayRated ★ 2.0
- Kids on Parallel LinesRated ★ 3.0
- The Place We Lived inRated ★ 2.5
- TinyRated ★ 2.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Nature of LoveRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0