Series
Ratings
100
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
The PacificRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Spy OpsRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0