Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 1.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
SleepRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5