Movies
Ratings
229
SleepRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 5.0
BridesmaidsRated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
Sing 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
On the LineRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
On the Basis of SexRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5