Series
Ratings
13
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Baby Steps Season 2Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Baby StepsRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Orphan BlackRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0