Movies
Ratings
585
GattacaRated ★ 4.0
My Sister's KeeperRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
American UltraRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Stake LandRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0