Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5