Titles you rated
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0