Titles you rated
Toy Story 4Rated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 2.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
The Nice GuysRated ★ 3.0
CarterRated ★ 2.0
The Gray ManRated ★ 4.0