Titles you rated
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
WickedRated ★ 1.5
Look BackRated ★ 1.0- PilotRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 0.5
Hidden BladeRated ★ 2.0
UnlockedRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Blue, Painful, and BrittleRated ★ 2.0
A Year-end MedleyRated ★ 2.0- Stolen Identity 2Rated ★ 0.5
On the LineRated ★ 2.0
Twelve Children Who Want to DieRated ★ 1.5
Ano ko no, TorikoRated ★ 2.0
Initiation LoveRated ★ 1.5
Stolen IdentityRated ★ 2.5
Laplace's WitchRated ★ 0.5
Kiss Me at the Stroke of MidnightRated ★ 0.5
Daytime Shooting StarRated ★ 2.5