Movies
Ratings
246
OppenheimerRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
The UnforgivenRated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 5.0
CicadaRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5