Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0