Titles you rated
Black MirrorRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
HomelandRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
RiverdaleRated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 1.5