Series
Ratings
207
Years and YearsRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 4.0
American GodsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.0
HotelierRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
True BloodRated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
FringeRated ★ 3.0
Hidden Singer 5Rated ★ 3.5