Titles you rated
AlwaysRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5