Series
Ratings
111
HumansRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
North & SouthRated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 4.5- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
ShinzanmonoRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5