Titles you rated
StokerRated ★ 4.0- FrankenweenieRated ★ 4.0
DumboRated ★ 3.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.0
BeetlejuiceRated ★ 3.5
DangalRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 3.5
Five Nights at Freddy'sRated ★ 1.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 1.5
Alice in EarnestlandRated ★ 1.5
The Shape of WaterRated ★ 2.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5
Run-OffRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 2.5
CartRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0