Titles you rated
ElysiumRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
Clash of the TitansRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0