Movies
Ratings
108
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0