Titles you rated
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0