Movies
Ratings
100
Midnight in ParisRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 0.5
Heart is...Rated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0