Titles you rated
Black SwanRated ★ 3.0
Wings of DesireRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 1.5
Les MisérablesRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 2.0
The PianistRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
I Am SamRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 2.5
The HangoverRated ★ 2.5