Movies
Ratings
186
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
HerstoryRated ★ 3.0
Faces PlacesRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
LavaRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5