Series
Ratings
68
Overprotected Kahoko - 2018 Love & DreamRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0- Unstoppable MarriageRated ★ 4.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.5
Spring WaltzRated ★ 5.0
Glory JaneRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 4.0
Marry Him If You DareRated ★ 2.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 1.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 0.5