Titles you rated
KarmaRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
ErasedRated ★ 3.0- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Silo Season 1Rated ★ 3.5
One Dollar LawyerRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0