Titles you rated
A City of SadnessRated ★ 4.5
Left-Handed GirlRated ★ 4.0- Home Behind BarsRated ★ 2.5
MahjongRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 3.0
PicnicRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 3.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 5.0
QueerRated ★ 4.0
Pauline at the BeachRated ★ 4.5