Movies
Ratings
37
MotherRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5