Movies
Ratings
139
WantedRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.5
HeadhuntersRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Like CrazyRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
No Strings AttachedRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5