Movies
Ratings
381
The PlanRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.5
Amores perrosRated ★ 4.0