Movies
Ratings
30
The Berlin FileRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
300Rated ★ 2.0
WantedRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0