Movies
Ratings
60
Pearl HarborRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 2.5
TakenRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 3.5