Movies
Ratings
20
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0