Movies
Ratings
741
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 4.0
Granny's Got TalentRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 2.0