Movies
Ratings
861
Coup de ChanceRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5
Oki's MovieRated ★ 4.0
Woman Is the Future of ManRated ★ 4.0