Movies
Ratings
201
28 Days LaterRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 2.0
The ClientRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0