Movies
Ratings
46
Honest CandidateRated ★ 3.0
SaltRated ★ 0.5
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 1.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0