Movies
Ratings
233
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.0
The DescendantsRated ★ 4.5
L: Change the WorldRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0