Titles you rated
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.0
The FallRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 1.0
- SawRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.0