Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5