Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
The Bourne UltimatumRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
MotherRated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.0