Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
The Bad GuysRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.5
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 2.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
PauletteRated ★ 3.0
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
The Four VampiresRated ★ 2.5- ElenaRated ★ 3.0
- Kiss Me If You CanRated ★ 3.0