Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
KingmakerRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Adam ProjectRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Event HorizonRated ★ 3.0
The Greatest Beer Run EverRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
ArgylleRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5