Titles you rated
Murder MysteryRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Miss Congeniality 2: Armed and FabulousRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
The Electric StateRated ★ 4.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 4.0
Ghostbusters: Frozen EmpireRated ★ 2.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Gerald's GameRated ★ 3.5