Movies
Ratings
360
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
Forever the MomentRated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Man of MenRated ★ 0.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
DangalRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The Curse of La LloronaRated ★ 0.5