Titles you rated
Mean GirlsRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0