Movies
Ratings
450
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
FridaRated ★ 4.5
Happy Feet TwoRated ★ 4.5
Johnny English RebornRated ★ 5.0
EpicRated ★ 4.5
RiddickRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 4.0
Sucker PunchRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 4.5
Charlotte's WebRated ★ 4.5
Ong Bak 2Rated ★ 4.5
Mission to MarsRated ★ 5.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
RobotsRated ★ 4.0
JobsRated ★ 4.0
The RingRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.5
Final Destination 5Rated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 4.5