Titles you rated
SerenityRated ★ 2.0
The ShamelessRated ★ 2.0
DriveRated ★ 2.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 1.5
Night Train to LisbonRated ★ 1.0
Out of AfricaRated ★ 4.0
The Age of InnocenceRated ★ 4.5
Soul MateRated ★ 2.0
Lady MacbethRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
Black BookRated ★ 2.5
Gloomy SundayRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The Remains of the DayRated ★ 5.0
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
Sniper: LegacyRated ★ 1.5