Titles you rated
ContactRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.5
Silent HillRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.5