Movies
Ratings
31
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
You've Got MailRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0